Projekty grawerów na pudełkach jubilerskich

Chcemy, by nasze produkty były wyjątkowe i niosły za sobą pewną historię. Umożliwiają nam to grawery w postaci dat, imion czy krótkich sentencji. Niezależnie o jaki produkt chodzi, jego personalizacja doda tu wartości sentymentalnej i estetycznej, zwłaszcza dla osoby obdarowywanej.

Wykonujemy grawer na pudełkach jubilerskich, najczęściej na zewnętrznych powierzchniach płaskich, takich jak wieczko czy podstawka. Umożliwiamy też grawerowanie dedykacji, np. dla przyszłej żony czy matki. Podejmujemy się niestandardowych zamówień, jednak w przypadku grawera w innym miejscu prosimy o kontakt telefoniczny.

Proces umieszczenia grawera na pudełku jubilerskim odbywa się przy użyciu plotera laserowego o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu możemy wykonać najmniejsze elementy ozdobne czy małą czcionkę. Realizujemy indywidualne zamówienia z grawerowaniem dedykacji czy daty ślubu. Wszystkie nasze produkty są wykonywane ręcznie z naturalnych surowców, najczęściej jest to drewno dębowe czy orzecha włoskiego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl