O nas

 

Poznaj nową odsłonę drewna. Poznaj Uharri.

Marka Uharri powstała w 2018 roku, a już rok później został uruchomiony dedykowany sklep internetowy. Niewielką firmę, a w zasadzie manufakturę wytwarzającą przedmioty z drewna, tworzymy w zaledwie kilka osób. W dobie wszechobecnego plastiku stawiamy na trwałość, elegancję i ponadczasowość. Zależy nam, aby przygotowywane przez nas opakowania były idealnym dopełnieniem przedmiotów, jakie się w nich znajdą. 

Nasza praca to nasza Pasja

W proces twórczy wkładamy całą energię, dlatego produkty, które wychodzą z naszej pracowni są zawsze najwyższej jakości. Wszystkie opakowania wytwarzamy ręcznie, na podstawie indywidualnego projektu, z pełną znajomością i poszanowaniem specyfiki oraz właściwości wykorzystywanego materiału. Wykonując codzienną pracę, staramy się tworzyć nową tradycję rzemieślniczych wyrobów z drewna, zachowując przy tym poszanowanie dla starych wartości.

Ekologia, czyli elegancja na lata

Troska o środowisko nie jest dla nas pustym sloganem. Do wyrobu wszystkich produktów używamy wyłącznie materiałów nietoksycznych, w pełni biodegradowalnych i nadających się do recyklingu. W przeciwieństwie do powszechnych metod, elementy drewniane we wszystkich naszych wyrobach są wydrążone z litego drewna, co zapewnia im wyjątkową trwałość. Jeśli chcesz, żeby piękną pamiątkę stanowiła nie tylko biżuteria, ale i otulające je opakowanie, postaw na Uharri.


Twój Indywidualizm – nasza inspiracja 

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. Dodatkowo udostępniamy bezpłatną opcję wykonania dowolnego graweru. Wybierając produkty Uharri zyskujesz stuprocentową pewność, że każdy egzemplarz jest unikatowy i niepowtarzalny. Tak, jak chwile spędzane z drugą osobą. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl