Grawerowanie i Personalizacja

Niezależnie od tego o jaki produkt chodzi jego personalizacja doda mu wartości sentymentalnej i estetycznej. Grawerujemy drewniane pudełka i szkatułki na biżuterię przy użyciu plotera laserowego o bardzo wysokiej rozdzielczości. 
Z reguły grawer na drewnie wykonujemy na zewnętrznych płaskich powierzchniach (wieczko lub podstawa). W przypadku chęci wykonania graweru w innym miejscu prosimy o wcześniejszy kontakt:

+48 691483772

lub

biuro@uharri.pl

 

Jakie opcje masz do wyboru?

1. Własny projekt.

Lubisz bawić się grafiką wektorową, chcesz umieścić na pudełku swój własny niepowtarzalny projekt? „NO PROBLEM” Po dokonaniu zakupu i wybraniu opcji graweru przesyłasz na adres: biuro@uharri.pl własny projekt w jednym z formatów wektorowych PDF, AI, SVG. Nie zapomnij przesłać informacji, w której części pudełka mamy go wykonać.

Koszt usługi: 0zł

 

2. Projekt z szablonu + mała modyfikacja.

Spodobał Ci się jeden z naszych przykładowych projektów? W trakcie składanie zamówienia w polu “uwagi do graweru” wpisz numer z szablonu + ewentualny tekst. UWAGA: Projekt z szablonu możesz zmodyfikować.

Przykład:

Uwagi do graweru:

tekst 1

Maria, Marcin

zamiast serca grafika 21

 

Koszt usługi: 0zł

 

3. Projekt indywidualny.

Przygotowujemy grafikę na podstawie przesłanego pliku i wytycznych.

Chcesz przygotować coś bardzo indywidualnego ale nie masz narzędzi, do tego żeby samemu zrobić projekt? Prześlij do nas wiadomość ze szczegółami grafiki, wycenimy koszt takiej usługi. biuro@uharri.pl

Koszt usługi: Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania.

 

Masz pytania ZADZWOŃ :)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl